LV RU    
 
    


Galvenā lapa
Par mums
Jaunumi
Attīstības studija 1-3 gadi
Macību studija 3-5 gadi
Skolas sagatavošanas grupa
Latviešu valoda
Angļu valoda
Fotogalerija 1
Fotogalerija 2
Svētki mazajiem
Pirāti un princeses
Burvīgā ola
Papagailis Brīnumzemē
Izlaidums
Kontakti

 

    

     
 
     
           Nodarbību saraksts: 2 stundas x 2 reizes nedēļā.

Bērns aug un palielinās viņa vēlme pēc iespējas vairāk uzzināt par apkārtējo pasauli. Arvien biežāk viņš cenšas būt pastāvīgs.

Šajā vecumā nodarbībās visvairāk uzmanības tiek pievērsts vārdu krājuma paplašināšanai un aktivizācijai, kā arī fonētiskās dzirdes formulēšanai. Bērni apgūst loģikas pamatus, attīsta intelektuālās un sensoriskas spējas, atmiņu, uzmanību, domāšanu. Izpildot uzdevumus, bērns attīsta sīku motoriku un roku kustību koordināciju, redzes uztveri, kā arī mācās kontrolēt savu darbību, izpildīt dotos mācību uzdevumus un būt cītīgam un paklausīgam.

Vecumā no 3 līdz 5 gadiem bērns pilnveidojās ar spēļu palīdzību. Interesanti sižeti padara nodarbību par aizraujošo spēli. Spēlējoties bērns sāk saprast, ka uzdevumi nav garlaicīgie, nevajadzīgie vingrinājumi, bet interesanta dzīves situācija, kura prasa bērna dalību un palīdzību.

         Tas it arī tāds laika periods, kurā bērns pāriet uz apmācības līmeni, kad viņš spēj un grib darīt to, ko no viņa prasa pieaugušais cilvēks. Bērniem attīstās sociālais briedums.