LV RU    
 
    


Galvenā lapa
Par mums
Jaunumi
Attīstības studija 1-3 gadi
Macību studija 3-5 gadi
Skolas sagatavošanas grupa
Latviešu valoda
Angļu valoda
Fotogalerija 1
Fotogalerija 2
Svētki mazajiem
Pirāti un princeses
Burvīgā ola
Papagailis Brīnumzemē
Izlaidums
Kontakti

 

    

 

Cienījamie vecāki!

 

Jūsu bērni tiek laipni lūgti mācību centrā   Tematika”  attīstošās un mācību grupās (1 – 2 gadi,  2 – 3 gadi, 3 – 4 gadi, 4 – 5 gadi), kā arī sagatavošanas grupās (5 – 7 gadi).

Nodarbības veicina pirmsskolnieka komunikatīvās prasmes, attīsta bērnu saskarsmes iemaņas ar sava vecuma bērniem un vecākiem, kā arī sagatavo bērnu veiksmīgai skolas gaitu uzsākšanu.

Mācību procesa pamatforma: attīstošās nodarbības ar mūsdienīgo metožu, didaktisko spēļu un spēļu paņēmienu izmantošanu. Nodarbību daudzums un ilgums atkarīgs no bērna vecuma. Starpbrīžos bērniem tiek piedāvāta tēja vai sula ar cepumiem.

Nodarbības bērniem vecumā no 1 līdz 3 gadiem tiek vadītas kopā ar vecākiem, vecvecākiem, lai bērni justos ērti.

Mācību centrs Tematika” organizē arī bērnu uzņemšanu no 4 līdz 10 gadu vecumam latviešu valodas un angļu valodas grupās. Interesantas un aizraujošās nodarbības ar pilnīgu iegremdēšanu valodas vidē. Bērns viegli un bez pūlēm izstrādā runas iemaņas, attīsta atmiņu un domāšanu svešvalodā.

Grupas tiek sadalītas pēc vecuma. Cilvēku skaits grupās ir no 6 līdz 8 cilvēkiem. Šis princips palīdz apdrošināt katru bērnu ar individuālo pieeju.

Mūsu skolotāji ir pieredzējušie speciālisti. Bērnu studijā „Tematika” Jūs varat saņemt kvalificētu palīdzību un konsultāciju sakarā ar Jūsu bērna attīstību un apmācību.

Apmācības programmas, pēc kurām tiek vadītas nodarbības, ir licenzētas Rīgas Domē un Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrijā. Mācību beigās bērni saņem diplomu, kurš ir derīgs visā Latvijas teritorijā.

           Mūsu studija veido psiholoģiski ērtu, radošu vidi, kur Jūsu bērns var attīstīt savas interešu, radošās un izglītojošās dotības.